לקוחות מספרים

למצוא הזדמנויות, לראות את התמונה הכוללת

עבדתי שנים בתפקיד תובעני של ניהול מחלקה מיוחד בבית חולים. הגעתי אל אורי לאחר שפרשתי מהתפקיד וחייתי על חסכונותיי מספר חודשים. הייתי במקום בחיי בו הבנתי שאני חייבת לחזור לעבוד אך היה לי גם חשוב הפעם לעבוד בעבודה פחות תובענית כדי שיהיה לה פנאי להתפתח בעוד היבטים בחיי. כשבאתי להתייעץ כבר הוצעה לי עבודה יוקרתית ואף מפתה מבחינת השכר והתרומה הייחודית שהיא יכולה לתת. אך חששתי לחזור לאותו אורח חיים שאותו ביקשתי לעזוב. החלטתי עם אורי לבדוק את העניין בעזרת קלפי הטארוט. עשינו קריאה כשהמוקד היה הפרנסה. בקריאה היה בולט, שהפיתוי לקחת את העבודה נובע מתוך תודעת שרדנות אך נראה גם כי לרשותי הרבה יותר כוחות ממה שהייתי מודעת אליהם. ניסיתי שוב ושוב לקרוא לתוך הקלפים תשובה חיובית, שעלי לקחת את העבודה שהוצעה לי. אך העלינו למודע את החלק החרד שמרגיש צורך לקפוץ על כך. כמו כן, לא הרגשתי שלמה עם ההחלטה הזו כל הזמן. בסופו של דבר, נפתחתי לתמונה הגדולה יותר של הכוחות וההזדמנויות הרבות שזמינים לי ושאני לא הייתי מודעת להן. עקב הפחד.
תוך עבודה משותפת עבדנו על המקום השרדני ומצאתי את כוחי והחלטתי להקשיב למסרים העמוקים יותר שאמרו לי לא לקחת את העבודה ולעשות קפיצה אל הלא נודע. תוך כדי העבודה שלנו, באתי בדברים ובמשא ומתן מול אותו ארגון שרצה אותי. כשהייתי כנה עם עצמי נפתחתי לתחושות שקיבלתי לגבי הבוס והעמיתים הפוטנציאליים שלי – אלו לא היו תחושות טובות לגבי אופי העבודה, הגבולות, התובענות. התקשרתי לבוס וויתרתי על העבודה. עשיתי זאת באומץ רב, עם חשש אך בלב שלם. כעבור שבוע, התקשרו אלי מארגון אחר והציעו לי תפקיד בכיר בתחום התמחותי כשהעבודה ומסגרת העבודה היו הרבה יותר גמישים, ומיושרים עם מה שאיחלתי לעצמי!

אני מכירה את אורי שנים רבות ובהרבה צמתים חשובים בחיים נעזרתי בו לקבל מסר, הכוונה והדרכה.

אורי אדם רגיש, קשוב ואוהב בריות ויש לו תקשורת עמוקה וידע רחב בעבודה עם קלפי הטארוט.

כל זה ביחד הופך את הייעוץ לאישי, מכיל, נעים ומדוייק להפליא.

אורי עוזר למצוא הזדמנויות, לראות את התמונה הכוללת, את התהליכים הרגשיים והרוחניים העמוקים ולפתוח פתח אל עבר המציאות שאנחנו מבקשים ליצור לעצמנו.

י' – מנהלת ארגון בתחום העבודה הסוציאלית

אתה פשוט לומד לקבל את עצמך כמו שאתה

זכיתי להכיר את אורי כבר הרבה שנים כחבר טוב וכקולגה לעבודה. לאורי יש כשרון נדיר של מטפל שיכול לקלוט את האדם שנמצא מולו –ובשיחה סתמית כביכול הוא מסוגל בדרך של חמלה ,עדינות והומור רב – להעיר לתודעה של האדם שממלו סוגיות שבסיטואציה רגילה היה לוקח לו הרבה זמן בכדי להתמודד איתן ועוד יותר זמן בכדי לשוחח עליהן בחופשיות. ושוב הקסם הוא שכל השיחה מתרחשת תמיד בגובה העניים עם כל התנאים האופטימלים לגרום לבן השיח להרגיש שאין שפיטה הוא הרגשה שאורי יודע מה טוב בשבילך. דרך הנימה ההומוריסטית האופיינית של אורי אתה פשוט לומד לקבל את עצמך כמו שאתה ומשם להתחיל לעבוד.

ח' – מטפל שיאצו

פרספקטיבה חדשה. לצאת מתבניות מקובעות.

אורי קורן הוא בשבילי חבר אמת, מטפל מסור ומורה דרך. פניתי אל אורי לעזרה בעקבות משבר קשה שחוויתי במהלך לימודי הדוקטורט, שהשפיע לרעה על כל תחומי החיים. מהרגע הראשון, אורי ידע איך להרגיע אותי ואיך להתנהל בכל שלב של המשבר. הוא לא נבהל והיה איתי גם כשנקלעתי למקומות חשוכים מאוד, וידע תמיד לתת עצה נבונה, להפנות לספר מתאים או לתת פרספקטיבה חדשה על הדברים. לאורי הייתה יכולת מופלאה לזהות את ה"שפה" שמתאימה לי ולהצליח להתחבר ולגעת באופן שמתאים לי. במקביל, הניסיון והידע העמוק של אורי בשיטות טיפול ומסורות תרבותיות ורוחניות שונות אפשר לו לפתוח לי צוהר לצורות הסתכלות  שונות וחדשות שעזרו לי לצאת מתבניות המחשבה והפעולה הקבועות והלא מוצלחות שנתקעתי בתוכן במשך שנים רבות, ולהבין את עצמי ואת העולם באופן עשיר, רבגוני ומציאותי יותר.

אני ממליץ מכל הלב על אורי כמטפל ומלווה בתקופות משבר, כמדריך אישי ורוחני לחיים וכבן אדם חם, חברתי, נעים ונדיב בצורה יוצאת דופן.

נ' – מדען

נוכחות עצמית גדולה וטרנספורמטיבית מאוד

אורי קורן הוא מטפל יוצא דופן יש לו יכולת גדולה לראות את האחר ומיד לזהות את המקומות הרגישים והנזקקים לעזרה ושם להושיט יד אוהבת ומרפאה. הנוכחות שלו כמטפל חזקה מאוד ומביאה את המטופל לנוכחות עצמית גדולה וטרנספורמטיבית מאוד.

מ' – מוזיקאית

שילוב של ידע קונבנציונלי רב עם גישות אלטרנטיביות מקצועיות

במהלך המפגשים בלטו לי בראש ובראשונה החדות והאינטואיציה המדוייקים של אורי. שילוב של ידע קונבנציונלי רב עם גישות אלטרנטיביות מקצועיות, סבלנות גדולה, אמפתיה מפותחת והנכונות להקשיב באמת, בכל הערוצים – הסמויים והגלויים – גרמו לי להרגיש בידיים בטוחות.

כולנו ״אומני בריחה״, במצב כזה או אחר בחיים והרגשתי במהלך ההיכרות והטיפול שאורי עוזר לי מאד למקד את עצמי וכאילו מחזיק מולי מראה כל העת – Gnoti seAuton – של יוון העתיקה (״ דע את עצמך״).

המסע של הכרת עצמך כאשר מטפל מוסמך כמו אורי הוא המדריך שלך הוא חוויה! צעד אחר צעד אתה מקבל אומץ להאיר עם הפנס הפנימי את הפינות שחשבת עליהן כי הן האפלות והכואבות ביותר שלך. ממליץ בחום, ולו בכדי למצוא את אומץ להיות חופשי!

א' – מוזיקאי

איכות חמקמקה בין נינוחות לריכוז

אורי נותן הרגשה כמו של כורסא נוחה שאפשר לנוח עליה ומתוך זה מגיעה התבהרות.. יש לו איזו איכות חמקמקה בין נינוחות לריכוז, בין הרפיה להובלה, בין being ל doing. הוא נותן תחושה שהוא מאוד נינוח בהקשבה שלו אבל כשמכירים אותו יותר מבינים שיש הרבה מחשבה, התגייסות והובלה, החזקה בהקשבה הכביכול רספטיבית הזו. אולי ההגדרה היא הקשבה פעילה..

א' – מטפלת בתנועה

מאפשר חיבור נשמתי עמוק

אורי מביא איכות שמאוד מעמיקה את התדר ומאפשרת חיבור נשמתי עמוק .זה מה שאני תמיד מרגישה בעבודה איתו.

מ' – מנצחת מקהלות

עשה לי סדר

הקריאה בקלפים הייתה חוויה ממש טובה.  לרוב במפגשים של התבוננות אני לא מרגישה שאני מגלה דברים ממש חדשים שלא ידעתי על עצמי, אבל זה היה מדהים לראות איך הקלפים מסתדרים באופן כל כך קוהרנטי. הרגשתי שזה עשה לי סדר במה שנמצא אצלי, ועזר לי לזהות מהן הנקודות המרכזיות שחשוב לשים לב אליהן. ההתכווננות לפני פתיחת הקלפים הייתה מעולה, והכניסה את שנינו לאווירה ולפתיחות שמאפשרת למשהו לקרות. ההסברים והפרשנויות של אורי על הקלפים שיצאו חידדו מאוד והרגישו מדויקים למקום שלי. ביחד עם זה הרגשתי גם שהוא מקשיב ונותן לי מקום לספר איך הדברים פוגשים אותי.

בקיצור- חוויה פותחת! ואני עוד מחכה לראות איך הדברים יהדהדו בי בהמשך.

י' – מרצה למחשבת ישראל

×

Powered by WhatsApp Chat

×